457184-2021 - ResultatSverige-Eskilstuna: Kontorsmateriel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorsmaterial
Referensnummer: AK 20.091
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30192000 Kontorsmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av kontorsmaterial
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
22816000 Block, 22817000 Almanackor eller agendor, 30141100 Miniräknare, 30192100 Radergummin, 30192121 Kulspetspennor, 30192130 Blyertspennor, 30192133 Pennvässare, 30193000 Pärmar, mappar o. d., 30195900 Whiteboardtavlor och magnettavlor, 30197220 Gem, 31440000 Batterier, 34928480 Soptunnor och papperskorgar, 39132300 Hängmappar, 39241200 Saxar, 39261000 Brevkorgar, 39292500 Linjaler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen