457282-2019 - ÄndringSverige-Sala: Informationssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
System för registrering av kränkande behandling
Referensnummer: 2019/1161
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48810000 Informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
System för registrering av kränkande behandling till barn- och utbildningsverksamheten på Sala kommun.