45732-2021 - Frivillig förhandsinsynSverige-Varberg: Bränslen
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
HVO stationstankning
Referensnummer: 21/9
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09100000 Bränslen
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen resulterar i ett avtal gällande stationstankning av HVO i Varbergs tätort.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
63712600 Tankning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen