457328-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Bemanningstjänster - Utbildning & Arbetsliv
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBemanningstjänster - Utbildning & Arbetsliv
BeskrivningUpphandlingen avser att resultera i ramavtal för bemanning av tjänster inom Utbildning och Arbetsliv.
Intern identifierareIKS2025/96
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling, 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBemanningstjänster - Utbildning & Arbetsliv