457375-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Programmering av system- och användarprogram
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Platform for purchase and distribution of e-books
Referensnummer: SU-FV0978-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72211000 Programmering av system- och användarprogram
II.1.4.
Kort beskrivning
This procurement procedure concerns a platform for purchase and distribution of single e-books.