2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster
Beskrivning: Entreprenaden avser inre skötsel (städning) i beställarens fastighetsbestånd. Uppdraget omfattar kvalitetssäkrade regelmässiga städtjänster och extra städtjänster för leverans efter avrop
Intern identifierare: 25/34
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000