Huvudsaklig CPV-kod 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
II.1.4.
Kort beskrivning
Avser inköp av kabinettdiskdesinfektor till Striltekniska enheten i Halmstad och Hjälpmedelscentrum i Halmstad. Inklusive option om inköp till Striltekniska enheten Varberg.