457618-2024 - Resultat
Sverige – Rekryteringstjänster – Rekryteringstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringstjänster
Beskrivning: Upphandlingsenheten Mora, Orsa, Älvdalen inbjuder till upphandling av ramavtal för rekryteringstjänster av chefer och nyckelpersoner.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93692:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling