See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av teknisk samordnare till Malmö universitet
Beskrivning: Upphandling av teknisk samordnare till Malmö universitet
Intern identifierare: UPP 2023/54
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Teknisk samordnare till Malmö universitet
Beskrivning: Malmö universitet hyr ca. 100 000 kvm lokalyta fördelad på nio (9) fastigheter. Fastighetsbeståndet är av varierande ålder, skick och standard. Beståndet av byggnader/lokaler finns inom Malmö stad. Avtalstiden är två år med rätt till förlängning i upp till två år. Arbetena avropas löpande och kommer i regel att utföras i lokaler med pågående verksamhet.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtal
Beskrivning: Upphandling avser teknisk samordnare till Malmö universitet