2. Förfarande
Förfarande
Titel: Prioriteringsmodell Underhåll järnväg
Beskrivning: Tillhandahållande av konsultorganisation för genomförande av förstudie samt proof of concept till projekt gällande Prioriteringsmodell Underhåll Järnväg.
Intern identifierare: KOM-420272
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
Ytterligare klassificering (cpv): 71311230 Järnvägsingenjörstjänster, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Prioriteringsmodell Underhåll järnväg
Intern identifierare: Prioriteringsmodell Underhåll järnväg