2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specialisthabiliteringsinsatser för flerfunktionshindrade barn och unga boende på Östergårdens barn- och ungdomshem.
Beskrivning: Upphandling avseende specialisthabiliteringsinsatser för flerfunktionshindrade barn och unga boende på Östergårdens barn- och ungdomshem.
Intern identifierare: OSN 2024-00152
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlingen genomförs som en Enstegsupphandling, en icke direktivstyrd annonspliktig upphandling enligt lag (2016:1145) om offentlig upphandling 19 kap LOU.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsinbjudan Specialisthabilitering