See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster ÖBO
Beskrivning: ÖBO avser att upphandla tryckeritjänst. Vanligt förekommande produkter kan vara foldrar, broschyrer, produktblad, affischer, tryck på kuvert, papper, noteringsblock, brevpapper etc. Tryckmetoder som efterfrågas är offset och digitaltryck, samt skylttryck.
Föregående meddelande: 529805-2018
Intern identifierare: 18/96
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: se underlag
Intern identifierare: 302828-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information om anbudsgivaren
Intern identifierare: 303467-1