457737-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Kjula skola - Rivning och nybyggnation
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelKjula skola - Rivning och nybyggnation
BeskrivningKjula skola - Rivning och nybyggnation
Intern identifierare26/32
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000