457744-2022 - ÄndringSverige-Karlstad: Försäkringar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av Egendoms- och Avbrotts, Mer-, Extrakostnadsförsäkringar
Referensnummer: EN-778
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Egendoms- och Avbrotts, Mer-, Extrakostnadsförsäkringar för Karlstads Energi AB och dess ingående bolag.