FRA avser att upphandla hantverkstjänster inom snickeri, måleri, håltagning, smed, plåtslagare, plattsättare. Skakrav och utvärdering finns tillgängliga när ni väljer "Hämta och bevaka denna upphandling" och därefter "Lämna anbud".
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 6 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen