Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 90630000 Isröjning
Leveransplats
Ort: Vänersborg
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige