See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel i konsumentförpackningar
Beskrivning: Region Gotland upphandlar livsmedel i konsumentförpackningar till sina verksamheter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Livsmedel i konsumentförpackning från butik
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93526:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Livsmedel i konsumentförpackning från webbutik
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93526:Lot:2