See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resebyråtjänster (STK-2025-1434)
Beskrivning: Upphandling av resebyråtjänster omfattar bokning av resor och logi men även övriga tjänster så som ombokning, avbokning och ändringar av utfärdade resehandlingar. Upphandlingen riktar sig främst till Malmö stads anställda men resor och logi kan även bokas för klienter, gästresenärer och större sällskap (så kallad gruppresor).
Intern identifierare: STK-2025-1434
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63515000 Resetjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Resebyråtjänster (STK-2025-1434)