Typ av upphandlande myndighet Annan typ: Amusement park
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Property Management System (PMS)
Referensnummer: 21-0199
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72212400 Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
II.1.4.
Kort beskrivning
This procurement includes the provision of a PMS delivered as a service (SaaS - Software as a Service).
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48420000 Programvara och programsviter för fastighetsförvaltning, 48421000 Programvara för fastighetsförvaltning, 72263000 Programimplementation
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen