458049-2019 - ResultatSverige-Uppsala: Tropisk frukt
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Leverans av fruktkorgar
Referensnummer: SLU ua 2019.2.4.4-1212
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03222110 Tropisk frukt
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för leverans av fruktkorgar till SLU:s personal.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
03222000 Frukt och nötter, 03222300 Icke tropisk frukt
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen