Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hjullastare Kläpp
Referensnummer: 0305/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 70220000 Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder
II.1.4.
Kort beskrivning
Långtidshyra av hjullastare typ 22.1517 till Renovas anläggning Kläpp, Ödsmål.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34144710 Hjullastare, 70220000 Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen