2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterväghållning
Beskrivning: Uppdragsavtal för vinterväghållning i Göteborgs Hamn.
Intern identifierare: 8707-25027
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000