458125-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köp av administrativa tjänster inom stiftelseförvaltning
Referensnummer: 412019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av administrativa tjänster inom stiftelseförvaltning.