458194-2022 - PlaneringSverige-Gävle: TV-utrustning och audiovisuell utrustning
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AV Utrustning till nya Kulturhuset Agnes
Referensnummer: 12784
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Gävle Kommun planerar för en upphandling gällande AV utrustning till nya Kulturhuset Agnes under våren år 2023
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 1,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32321000 Storbildsprojektorer, 32351300 Tillbehör till audioutrustning, 38652000 Filmprojektorer, 38652100 Projektorer, 38652120 Videoprojektorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen