See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avancerad elektronikdesign
Beskrivning: Behov finns av konsulttjänster inom avancerad elektronikdesign inom ett forskningsprojekt för molekylär avbildning. Uppdraget omfattar utveckling av elektroniksystem på kretskortsnivå med höga krav på signalhastighet, signal- och kraftintegritet, EMC samt hög integrationstäthet.
Intern identifierare: HS-2026-0926
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000