2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop Industriteknisk utbildning med inriktning CNC och svets
Beskrivning: Detta avrop avser platsförlagd yrkesutbildning på heltid till industriteknik grund (700 poäng) med påbyggnadspaket CNC (600 poäng) och yrkespaket plåtsvetsare (1400 poäng). I samtliga utbildningar tillkommer orienteringskurs om 40 poäng i början av utbildningen. För vidare information om avropet, se avropsdokumenten.
Intern identifierare: UE 23.120:2
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet avtalssystem (DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mallar avropsförfrågan öppet avtalssystem