See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brasved
Beskrivning: Brasved till övningsverksamhet Revinge och Sandö
Intern identifierare: 24/107
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03413000 Brännved
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Pris Revinge
Beskrivning: Valbar för anbud område Revinge
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pris Sandö
Beskrivning: Valbar för anbud område Sandö
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandling av ramavtal avseende brasved för MSB skolverksamhet