45876-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Nyttofordon – Hjullastare operationell leasing Liljaskolan
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHjullastare operationell leasing Liljaskolan
BeskrivningLiljaskolan upphandlar 6 stycken Hjullastare på operationell leasing.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144700 Nyttofordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelOperationell leasing av Hjullastare nr 1-3 8500-9500 kg
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107879:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelOperationell leasing av Hjullastare nr 4 8500-9500 kg
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107879:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelOperationell leasing av hjullastare nr 5 8500-9500 kg
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107879:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelOperationell leasing av hjullastare nr 6 10000-12000 kg
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107879:Lot:4