See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal om armatur och fästen till Kollektivtrafiksemblem
Beskrivning: Ramavtalet innebär tillverkning och leverans av kollektivtrafiksemblem, armatur och skyltbärare.
Föregående meddelande: 005713-2023
Intern identifierare: TN 2023-0515
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34900000 Diverse transportutrustning och reservdelar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ramavtal om T-emblem inklusive fästen för fasad, tak och stolpe
Beskrivning: Ramavtalet omfattar tillverkning av kollektivtrafikemblem, armatur och skyltbärare av olika modeller för installation i Stockholms kollektivtrafik.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Ramavtal T-emblem