See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport, mottagning samt slutbehandling av tryckimpregnerat trä
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att ingå ett ramavtal för miljöriktig transport, mottagning och slutbehandling av fraktionen tryckimpregnerat trä.
Intern identifierare: 2025-00275
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000