2. Förfarande
Förfarande
Titel: avrop DIS upphandlingskonsult Trafik och samhälle
Beskrivning: Upphandlingskonsult till Trafik och samhälle Avrop på DIS
Intern identifierare: UPPH2026-00252
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000