458995-2022 - PlaneringSverige-Gävle: Hotelltjänster
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konferensanläggningar
Referensnummer: 12321
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55100000 Hotelltjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Gävle kommun planerar upphandling gällande - Konferensanläggningar
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 1,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
55100000 Hotelltjänster, 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen