458998-2018 - ResultatSverige-Jönköping: Snickerimonteringar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Monterbyggnad Grüne voche
Referensnummer: 3.2.11-03651/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45420000 Snickerimonteringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Utvärdering
I detta avsnitt ska ni ange pris och Jordbruksverket kommer att ge sin bedömning av anbudslämnarens idé.
Vi kommer att välja den leverantör som för Jordbruksverket ger den bästa lösningen med hänsyn tagen till pris, design och funktion.
Om offererat timpris/kostnad förefaller vara onormalt lågt, kommer Jordbruksverket att begära in skriftlig förklaring enligt 16 kap. 7 § LOU.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39121200 Bord, 39154000 Utställningsutrustning, 39154100 Utställningsmontrar och -diskar, 45223100 Montering av metallkonstruktioner, 45223800 Montering och uppförande av prefabricerade strukturer, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 79950000 Tjänster för organisering av utställningar, mässor och kongresser
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen