2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanningstjänster - Fastighet & Samhällsbyggnad
Beskrivning: Upphandlingen avser att resultera i ramavtal för bemanning av tjänster inom delområdena Fastighet & drift, Kök och städ samt Samhällsbyggnad.
Intern identifierare: IKS2025/98
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling
Ytterligare klassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Fastighet & drift
Beskrivning: Detta anbudsområde omfattar exempelvis följande roller: - Fastighetsförvaltare - Drifttekniker - Vaktmästare - Fastighetsskötare - Förvaltare - Bovärd - Trädgårdsarbetare - Interim chef inom Sandviken, Ockelbo och Hofors kommun. inom Sandviken, Ockelbo och Hofors kommun
Intern identifierare: Fastighet och drift
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Samhällsbyggnad
Beskrivning: Detta anbudsområde omfattar exempelvis följande roller: - Bygglovshandläggare - GIS-tekniker - Miljöingenjör - Projektledare - Underhållsingenjör - VA-ingenjör - Interim chef inom Sandviken, Ockelbo och Hofors kommun. inom Sandviken, Ockelbo och Hofors kommun
Intern identifierare: Samhällsbyggnad
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kök & städ
Beskrivning: Detta anbudsområde omfattar exempelvis följande roller: - Kock - Ekonomibiträde - Lokalvårdare - Interim chef inom Sandviken, Ockelbo och Hofors kommun. inom Sandviken, Ockelbo och Hofors kommun
Intern identifierare: Kök & städ