See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lås & Entrésystem
Beskrivning: Hässlehem AB, upphandlar Lås & Entrésystem inom kategori B.Elektroniska lås och kategori D.Larm & kameror.
Intern identifierare: 25/233
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren
Beskrivning: Låssmedtjänster
Intern identifierare: 1723135
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Ramavtal
Beskrivning: Upphandling gällande låssmedstjänster.
Intern identifierare: 1723165