2. Förfarande
Förfarande
Titel: Externt dataskyddsombud/juridisk tjänst
Beskrivning: Upphandling av extern dataskyddsombud.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Externt dataskyddsombud/juridisk tjänst