459513-2026 - Resultat
Sverige – Fordon för avfall – 3 fyrfacksbilar, 1 slambil, 1 kranbil, 1 lastväxlare och 1 lastväxlarvagn
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 3 fyrfacksbilar, 1 slambil, 1 kranbil, 1 lastväxlare och 1 lastväxlarvagn
Beskrivning: Inköp, service och reparationer av följande fabriksnya tunga fordon; 3 fyrfacksbilar, 1 slambil, 1 kranväxlare, 1 lastväxlare och 1 lastväxlarvagn.
Intern identifierare: 2026-00011
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000