Huvudsaklig CPV-kod 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för leverans, efter avrop av komplett monterade inomhus-och utomhusbetjänade stationer med byggnad i betong.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45223500 Konstruktioner av armerad betong, 45252110 Byggnation av mobil anläggning, 51112000 Installation av eldistributions- och kontrollapparater, 71323100 Konstruktion av elnät
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen