459643-2024 - Resultat
Sverige – Truckar – 2st nya reachstackers för containerhantering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel2st nya reachstackers för containerhantering
Beskrivning2st containertruckar enligt kravspecifikation till Norrköpings Hamn AB's containerhantering
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42415200 Truckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97428:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 42415210 Truckar med hanteringsutrustning, 34140000 Tyngre motorfordon, 42418900 Last- eller hanteringsmaskiner, 42418940 Containerlastare, 42418000 Lyft-, hanterings-, lastnings- eller lossningsmaskiner