459685-2016 - ÄndringSverige-Örebro: Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
Örebrobostäder Aktiebolag, Krämartorget, Att: Katarina Björndahl, Örebro 700 08, Sverige. E-post: katarina.bjorndahl@obo.se
Tjänster
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 23.11.2016, 2016/S 226-412593)
Angående:
CPV:90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter, 66510000 Försäkringar, 90920000 Sanering av anläggningar
Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter