459726-2016 - PlaneringSverige-Solna: Motorfordon
Förhandsmeddelande
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Förmånsbilar.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Tjänstekategori: nr 6: Finansiella tjänster a) Försäkringstjänster b) Bank- och investeringstjänster
Sverige.
Nuts-kod SE Sverige