459727-2016 - PlaneringSverige-Bromma: Parkskötsel
Förhandsmeddelande
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Upphandling avseende parkskötsel.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Tjänstekategori: nr 14: Fastighetsstädning och fastighetsförvaltning
Stockholm.
Nuts-kod SE110 Stockholms län