459739-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kemiska produkter – TMT Na3T
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTMT Na3T
BeskrivningUpphandlingen avser TMT Na3T till Vattenfall AB, Heat Sweden anläggningsområden i Sverige. SSG IKEAM med tillägg och ändringar.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116347:Lot:1