459823-2024 - Resultat
Sverige – Revision – Revisionstjänster Gagnef
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionstjänster Gagnef
BeskrivningVälkomna att lämna anbud i upphandlingen Revisionstjänster till Gagnef i Dalarna! Följande tjänster omfattas av avtalet: - Sakkunnigt biträde till kommunens förtroendevalda revisorer - Sakkunnigt biträde till lekmannarevisorerna i kommunens aktiebolag - Finansiell revision i kommunen och kommunens aktiebolag och stiftelser Läs igenom underlagen för att ta del av mer information!
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80672:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79212100 Finansiell revision