459937-2017 - ÄndringSverige-Luleå: Vägtransporter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Transport av varm mat.
Referensnummer: KLF 2017/749
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60100000 Vägtransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget innebär att transportera varm mat.