2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gas supply installation
Beskrivning: Gas Supply Installation, including development work, establishing production/installation drawings, safety requirements, installation and verification of system.
Intern identifierare: V 2022/655
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50531200 Underhåll av gasapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mallar Engelska