See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp av storköksmaskiner
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inköp, rådgivning, installation, demontering samt återvinning av storköksmaskiner inom Trelleborg kommuns verksamheter.
Intern identifierare: KS 2025/114
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 39314000 Utrustning för industrikök, 39711420 Spishällar, 42214100 Ugnar för matlagning, 42959000 Diskmaskiner för storkök
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000