See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Asfaltsbeläggning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar asfaltsbeläggning till Gislaved och Gnosjö Kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127164:Lot:1