See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stängsel, staket och grindar
Beskrivning: Upphandlingen avser stängsel, staket och grindar till våra anläggningar. Avrop kommer att ske efter förnyad konkurrensutsättning och dessa sker successivt under avtalsperioden.
Intern identifierare: 2024-00146
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928200 Stängsel
Ytterligare klassificering (cpv): 34928220 Stängselmaterial, 45000000 Anläggningsarbete, 45340000 Montering av stängsel, räcken och säkerhetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000