2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extrastädning, byggstädning och höghöjdsstädning
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att tillgodose Oskarshamns kommuns behov av extrastädning, byggstädning och höghöjdsstädning. Leverantören ska lämna anbud på hela upphandlingen. Ramavtal avses tecknas med flera leverantörer i rangordning. Ramavtalet är ett avtal utan volymförpliktelser.
Intern identifierare: U-088-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000